Dzisiaj chciałabym wam przedstawić pewien produkt, który wspomaga odchudzanie! Post spodoba się osobom, które preferują zdrową dietę i zdrowe odżywiane. Pokazywałam wam już na spanchacie te produkty. Powiem wam szczerze, że ja zwolennikiem takich herbat nie jestem, ponieważ zwyczajnie mi nie smakują i nie jestem systematyczna w stosowaniu. Przy takich herbatkach trzeba się niestety albo i stety zmobilizować! Herbaty piłam ja jak i mama. Od razu wam powiem, że same herbaty nie sprawią, że zgubisz kilogramy. Oczywistą sprawą jest to, że musisz do kuracji dołączyć ćwiczenia i zdrowe odżywianie! Wtedy gwarantuję, że zobaczysz efekty.

slim-system.pl


slimsystem, slim, fit, odchudzanie, cwiczenia, zioła, zdrowie

.

Slim HERBAL System

.


Kuracja jest 3 fazowa 👉 rano, południe, wieczór.

Jest to zestaw 6 mieszanek ziołowych, każda o innym działaniu i składzie, przyjmowane o różnych porach dnia - poranek I między 8-10, poranek II, między 10-12, południe I 13-15, południe II 15-17, wieczór I 18-20, wieczór II 20-22. Receptura opracowana i rekomendowana przez Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych.

Herbaty polecane są osobom, które chcą schudnąć dzięki ziołowej terapii naturalnej.

💦 zestaw leczy przyczyny a nie skutki nadwagi,
💦 oczyszcza organizm,
💦 reguluje procesy trawienne,
💦 wpływa pozytywnie na procesy metaboliczne,
💦 pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu,
💦 zmniejsza łaknienie,
💦 reguluje i stabilizuje poziom cukru we krwi.


W produkcie zastosowano tylko zioła, jest w 100% produktem naturalnym

.

Kilka informacji dotyczącej działania Herbat 

.

.


Jeśli chodzi o smak herbat, to wiadomo nie należy do najlepszych ale nie jest też najgorszy. Jest to herbata ziołowa, więc można się domyślić jak smakuje. Jedyne co mi przeszkadza to to, że trzeba tak często je pić. Tak naprawdę ciężko człowiekowi znaleźć czas, żeby w określonych godzinach wypić herbatę. Szczerze było to ciężkie.

Jeśli chodzi o działanie to faktycznie pomaga i wspomaga. Pijąc te herbaty naprawdę czułam się lepiej! Dodatkowo ćwiczyłam to już w ogóle ❤

Każdy wie, że zioła są zdrowe i trzeba je pić 👍Stosował ktoś z was tą kurację?slim-system.pl

💦☕💦


xoxo, MaGicLovv​

​Fanpage , ​YouTube , ​Instagram , SNAPCHAT: magiclovv

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

  • 1297 Czytelników

Likes

Comments

Instagram@magiclovv