🍁🍁🍁.


sayen, krem, kosmetyk, twarz, pielęgnacja, magiclovv, beauty, nawilżenie,


Dzisiaj przedstawię wam krem, który ostatnio miałam okazję testować. Powiem wam, że kiedyś miałam dwa produkty z tej firmy i muszę przyznać, że bardzo dobrze mi się sprawdziły! Znacie tą firmę? Mieliście jakiś kosmetyk z Sayen ? Jeśli nie to koniecznie wypróbujcie!

🇩🇪🇩🇪🇩🇪

Heute zeige ich euch ein Polnishes Produkt! Das Produkt ist für alle Haut Typen. Wegen diesem Produkt, ist deine Haut glatt und weich. Wenn du nach Polen fahren möchtest, dort vielleicht einen Urlaub machen, dann kannst du dieses Produkt ausprobieren. Es ist wirklich super! Die Qualität ist sehr gut!


.

.


Kosmetyk jest szczelnie zamknięty w małym słoiczku. Bez problemu możecie go wszędzie zabrać ze sobą. pakowanie jest naprawdę bardzo solidne.

Jeśli chodzi o sam krem, to muszę przyznać, że jest naprawdę super! Krem jest bardzo zbity, delikatny i bez problemu rozsmarowuje się na twarzy. Dodatkowo jest to produkt bardzo wydajny!

Zapach jest wyczuwalny lecz bardzo kobiecy. Według mnie bardzo przyjemny.Krem ma za zadanie nawilżać i faktycznie to robi. Dodatkowo uważam, że krem fajnie matuje skórę. Mogę też powiedzieć, że skóra po nim jest miękka i bardzo przyjemna w dotyku.CENA : 89 zł

🇩🇪 Preis : ca. 20 Euro

Tło do zdjęć 👉 VIDEO


xoxo, MaGicLovv​

​Fanpage , ​YouTube , ​Instagram , SNAPCHAT: magiclovv

Bloguj z telefonu komórkowego - Nouw - jedna z najlepszych aplikacji do blogowania - Kliknij tutaj

  • 601 Czytelników

Likes

Comments

Instagram@magic_lovv