Obiecałam, że pokażę Wam wszystkie moje obudowy i dotrzymałam słowa. Dziś prezentuję Wam całą moją kolekcję CASE oraz pokażę aplikacje, jakie mam na swoim telefonie. Obudowy możecie zobaczyć tutaj na blogu, natomiast wszystkie aplikacje zobaczycie na filmiku. Tutaj jedynie podam Wam nazwy aplikacji, na filmiku zobaczycie o co w nich chodzi. Obudowy, które zobaczycie są naprawdę tanie, możecie je dostać za grosze ! Pokaże Wam też kilka fajnych gadżetów, według mnie bardzo przydatnych.Obudowy widoczne powyżej pochodzą ze sklepu lightinthebox.

ANANASY - KLIK KWIATY - KLIK NUTELLA - aktualnie niedostępnaOBUDOWA Z LUSTERKIEM - eBay SŁOŃ - KLIK MYSZKA MIKI - aktualnie niedostępna


BIAŁA - KLIK KOLOROWA - eBayPRZEZROCZYSTA Z PRINTEM - eBay PRZEZROCZYSTA - eBay, pomysł na własne CASE -> KLIK


PRINT DRZEWA - www.icon.plFUTERAŁ - KLIK

Według mnie bardzo przydatny gadżet. Na pewno będę z niego korzystała w trakcie opalania. Dzięki niemu nie zatłuszczę telefonu a także nic nie dostanie się do środka. Na wakacje jest to świetne rozwiązanie!


ETUI DO BIEGANIA - eBay

Znalazłam ten gadżet na eBayu. Jest bardzo przydatny do biegania. Od zawsze miałam problem z telefonem w trakcie ćwiczeń. W leginsach nie mam kieszeni, zawsze wsadzałam telefon do nerki, jednak nie była o najwygodniejsza opcja. Gdy zobaczyłam ten gadżet, wiedziałam że muszę go zamówić.


Zapraszam do obejrzenia VIDEO! Tam pokazuj wszystkie obudowy + ciekawe aplikacje na telefon !

SUBSKRYBUJ KANAŁ


Może wy mi polecicie jakieś ciekawe aplikacje?

Jak wam się podobają moje obudowy?


xoxo, MaGicLovv​

​Fanpage , ​YouTube , ​Instagram , SNAPCHAT: magiclovv

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

  • 15341 Czytelników

Likes

Comments

Instagram@magiclovv