Już jakiś czas temu a raczej dłuższy czas temu pokazywałam wam paczkę ze sklepu TeaRebels. Długo przymierzałam się do tego wpisu ale nigdy jakoś nie miałam czasu go przygotować. W końcu się udało. Osoby, które lubią pić herbatę oraz kawę, będą zadowolone, ponieważ dziś pokażę wam wysoko gatunkowe produkty. W asortymencie sklepu znajdziemy kawy mielone aromatyzowane, kawy rozpuszczalne aromatyzowane oraz herbaty. Mamy akurat okres jesienny także myślę, że trafiłam idealnie z tym wpisem. Ja osobiście codziennie piję gorącą herbatę.


Herbaty, które miałam okazję wypróbować...Oprócz tego, że herbaty mają świetny smak to dodatkowo są w puszkach, które idealnie trzymają cały aromat. Pod względem wyglądu też są super! A coś co mi się najbardziej spodobało to to, że każda puszka ma cytat! A dobrze wiecie, że jestem wielką fanką cytatów :)


Kawy rozpuszczalne ...Kawy mielone ...Moja ocena to 6/6. Kawy jak i herbaty są naprawdę pyszne. Mają cudny aromat i opakowanie. Ja ze swojej strony z czystym sumieniem mogę wam je polecić.

TEA REBELS


xoxo, MaGicLovv​

​Fanpage , ​YouTube , ​Instagram , SNAPCHAT: magiclovv

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

  • 504 Czytelników

Likes

Comments

Instagram@magiclovv