Postanowiłam dzisiaj dodać troszeczkę inny post. Dziś będzie o programie antywirusowym ✌ Dobrze wiecie, że nie chcę się ograniczać na swojej stronie do jednego tematu. Chcę się z wami dzielić różnymi rzeczami, opowiadać różne historie, wypowiadać swoje zdanie, pokazywać kosmetyki, ubrania, książki, akcesoria, urządzenia i wiele innych! Dzisiaj chcę wam uświadomić jak ważna jest ochrona komputera i odpowiednie działąnie systemu. Jeśli jeszcze nie posiadacie żadnego programu antywirusowego to czas najwyższy to zmienić. Ja osobiście posiadam program AVG Ultimate, aplikację przyspieszającą działąnie systemu i jestem z niego bardzo zadowolona. Może też dlatego, że program jest bardzo łatwy w obsłudze, szybko się instaluje i nie potrzeba dużej wiedzy dotyczącej komputerów aby się nim posługiwać.

Instalacja trwa zaledwie kilka minut. Nie miałam z nią żadnego problemu. Wszystko jest super opisane. Gwarantuję, że nawet początkujące osoby nie będą miały z tym problemu. Praktycznie wszystko robi za nas system.Tak naprawdę to tyle jeśli chodzi o instalację. Jak widać nic trudnego.

Pozostaje nam się już tylko zalogować.Zrobiłam kilka zrzutów abyście mogli zobaczyć jak mniej więcej wygląda ta aplikacja.

Spójrzcie ile problemów wykrył program na moim komputerze 😱 SZOK. Ale spodziewałam się tego, ponieważ od dawna nic nie robiłam z tym komputerem. Teraz mogę bez obaw z niego korzystać i cieszyć się szybszą wydajnością.

Mam ochronę na cały rok 💪Tutaj mamy różne narzędzia, opcje i możemy działać z ochroną systemu i przywróceniem komputera do odpowiedniego działania . . .

- konwersja

- przyspieszenie

- zwolnienie miejsca

- naprawa problemów

- wszystkie funkcjeCo jest tu fajne?

👉 program jest bez limitu stanowisk ! Oznacza to, że domownicy też mogą z niego korzystać a raczej ich komputery! Możemy podzielić się z nimi programem 👍 można za pomocą jednej licencji chronić i przyspieszyć komputery i smartfony w domu 😃

👉 może być instalowany na komputerach PC oraz urządzeniach MAC i Android jednocześnie

👉 tak naprawdę każdy może z niego korzystać, program dedykowany jest dla użytkowników, nie mających doświadczenia w obsłudze komputerów

👉 program zawiera antywirus + 30 narzędzi do porządkowania i przyspieszania komputera


.

AVG AVG PC TuneUp Unlimited


"Aplikacja, która posiada ponad 50 różnorodnych funkcji i m.in. zwiększy o ponad 75% szybkość Twojego komputera PC i urządzeń z systemem Android? To musi być aplikacja AVG AVG PC TuneUp Unlimited. Rozwiązanie stanowi vademecum dla komputerów i smartfonów każdego członka nowoczesnej rodziny. AVG AVG PC TuneUp Unlimited, za pomocą kilku kliknięć, zwiększy wydajność baterii, prędkości działania urządzeń oraz pracy najczęściej używanych programów. Niesamowitą wygodę odczujesz już przy instalacji narzędzia, ponieważ wystarczy pobranie jednej licencji aby cieszyć się świetnymi osiągami nieograniczonej liczby urządzeń, od komputerów po smartfony. Wielofunkcyjna aplikacja umożliwia m.in. zwalnianie miejsca ze zbędnych aplikacji, zwiększanie żywotności baterii i ilości miejsca na wszystkich dyskach. Odczujesz działanie aplikacji zawsze wtedy, gdy zechcesz uporządkować dane na swoim urządzenia i po prostu zwiększyć jego możliwości, aby starczyło Ci na znacznie dłużej. Dlaczego warto go mieć? Ponieważ AVG AVG PC TuneUp Unlimited to prostota, wydajność i funkcjonalność w jednym. Fenomenalny Disk Cleaner pomoże Ci skutecznie oczyścić urządzenie ze zbędnych danych a inteligentny Duplicate Finder doradzi Ci, które pliki możesz bezpiecznie usunąć. Parę kliknięć pozwoli Ci na prawdziwą rewolucję i wystarczy, że raz z niego skorzystasz i już zawsze Twoje urządzenia i najbliższych będą działać na najwyższych obrotach."Tak jak mówiłam na snapchacie, postarałam się dla was o kupon rabatowy!!

Jeśli zdecydujecie się na zakup programu macie aż 30% zniżki!!

KOD : blgavgult30

Link do sklepu: http://trybawaryjny.pl/avg-ultimate


Mało tego, jeśli macie problem z wyborem odpowiedniego programu dla siebie, mam tu dla was POMOC! Stworzona została specjalna ANKIETA, która pomoże wam w wyborze.

Link do ankiety: http://trybawaryjny.pl/ankieta/


Jeśli nie wiecie w jaki sposób użyć kupon rabatowy, tutaj znalazłam stronę , która wam pomoże. Nie będę już przepisywała tego , bo to troszeczkę bez sensu. Także TU 👉 https://trybawaryjny.pl macie idealnie pokazane jak go użyć!


xoxo, MaGicLovv​

​Fanpage , ​YouTube , ​Instagram , SNAPCHAT: magiclovv

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

  • 1078 Czytelników

Likes

Comments

Instagram@magiclovv